. Керрі: Сирія — під загрозою зникнення | Набат-время знать больше

Керрі: Сирія — під загрозою зникнення

Понеділок, 22 лютого 2016
07:25

Суспільство

Світ

Керрі: Сирія — під загрозою зникнення

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: masterok.livejournal.com

Без врегулювання конфлікту між Дамаском і опозиціонерами під загрозою опиниться саме існування сирійської держави. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі, передає Інтерфакс-Україна.

«Політичне рішення — це краще, ніж марні спроби знайти рішення військове. Війна може призвести до нових біженців, нових екстремістів, руйнувань і, можливо, навіть до повного знищення самої Сирії», — наводить агентство АП слова Керрі, що перебуває із візитом в Йорданії.

«Мир — це краще, ніж продовження війни», — додав він.

При цьому Керрі знову підкреслив, що не бачить можливості вирішення конфлікту при збереженні влади в Сирії в руках президента Башара Асада.

«Потрібно розуміти, що будь-який військовий альянс з Асадом не дозволить покласти край громадянській війні», — заявив глава держдепу США.

Нагадаємо, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров і Держсекретар США Джон Керрі досягли попередньої угоди про перемир’я в Сирії. Мирні переговори щодо Сирії не відновляться в Женеві 25 лютого, як планувалося раніше, після того, як Туреччина активізувала транскордонні обстріли території, де переважно проживають курдські повстанці.

12 лютого під час переговорів контактної групи по Сирії в Мюнхені досягнуто домовленість про припинення бойових дій в країні через тиждень, але реального припинення вогню не відбулося.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх