. Іран готовий постачати газ і нафту в Європу через Україну | Набат-время знать больше

Іран готовий постачати газ і нафту в Європу через Україну

Середа, 09 березня 2016
10:49

Економіка

Іран готовий постачати газ і нафту в Європу через Україну

1
Коментувати
Роздрукувати

Іран готовий постачати нафту до Одеси і газ з Південного Парса (район Ірану) через Туреччину і Україну до Європи, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин. Про це пише «Ліга.Бізнес«. Демчишин в складі урядової делегації 8 березня зустрівся в Тегерані з міністром енергетики Ісламської Республіки Іран Хамідом Чітчіяном.

«Я вражений предметністю дискусії, яку демонструє іранська сторона. Фактично відразу після переговорів проходять зустрічі з представниками українських підприємств, з обговоренням конкретики і детальним опрацюванням проектів», — прокоментував Демчишин результати переговорів.

Іранська сторона висловила готовність до участі в модернізації української газотранспортної системи, організації поставок нафти до Одеси і газу з Південного Парса через Туреччину і Україну до Європи.

Іран також зацікавився в приватизації енергетичних об’єктів в Україні.

Україна та Іран домовилися про початок роботи над проектами участі українських підприємств у модернізації іранської енергетичної інфраструктури та тепло- і гідрогенераціі. Зокрема, мова йшла про будівництво та модернізації електромереж 400 кВ. Також вже обговорювалися залучення українських фахівців до обслуговування, модернізації і безпеки проектів Бушерської АЕС.

Нагадаємо, раніше США і Євросоюз частково звільнили Іран від санкцій після того, як міжнародні експерти підтвердили, що країна повністю виконала зобов’язання щодо ядерної програми. Іран планує продавати по 300 тис. бар. нафти на добу європейським клієнтам.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх