. Facebook створюватиме літаки на сонячних батареях | Набат-время знать больше

Facebook створюватиме літаки на сонячних батареях

Понеділок, 08 серпня 2016
09:32

Наука+Освіта

Наука

Facebook створюватиме літаки на сонячних батареях

 
Коментувати
Роздрукувати

Facebook відкрила лабораторію для розробки експериментальних продуктів. Засновник і керівник компанії Марк Цукерберг повідомляє, що впродовж наступних 10 років нова лабораторія розроблятиме інноваційні продукти від шлемів віртуальної реальності до літаків на сонячних батареях.

Лабораторія має площу близьку половині поля для американського футболу. Для важкого сучасного обладнання у приміщенні закладали новий фундамент. Серед обладнання лабораторії — електричні мікроскопи і КТ-сканери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прибутки Facebook зросли майже втричі

Крім соціальних мереж та кількох інших он-лайн-сервісів, Facebook займається проектом будівництва літаків на сонячних батареях для роздачі інтернету у важкодоступних районах. Компанії належить розробник систем віртуальної реальності Oculus Rift.

За словами засновника Facebook, раніше лабораторії призначалися для окремих команд. У ній дослідники зможуть працювати спільно, створюючи інноваційні продукти для об’єднання всього світу.

Нагадаємо, що у Facebook з’явився багатомовний редактор публікацій.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх