. Експерт: за Рабиновича проголосує деморалізований електорат південного сходу України | Набат-время знать больше

Експерт: за Рабиновича проголосує деморалізований електорат південного сходу України

Середа, 26 жовтня 2016
20:51

Політика

Експерт: за Рабиновича проголосує деморалізований електорат південного сходу України

1
Коментувати
Роздрукувати

Вадим Рабинович і партія «За Життя» зайняли електоратну нішу між колишніми послідовниками «Партії регіонів» і Батьківщиною з БПП. Серед причин експерти виділяють кілька, і ось деякі з них: по-перше, колишні регіонали вже два роки не змінюють риторику, по-друге, на думку політологів, Рабинович як спікер має перевагу серед своїх потенційні конкурентів.

Про це йдеться в експертному опитуванні проведеному сайтом Апостроф.

За словами експерта, зростання рейтингу Вадима Рабиновича сприяє втраті підтримки традиційних політичних сил Південного Сходу: «Рейтинг Рабиновича також підріс через те, що інші політичні діячі з колишньої «Партії регіонів» і «Опозиційного блоку» два роки говорять про одне й те ж. Виборці вже починають розчаровуватися. по-перше, є певний скепсис з приводу того, що вони говорять, а по-друге, сумнівно, що вони взагалі коли-небудь зможуть прийти до влади, бо вони все-таки пов’язані з колишньою владою, і люди розуміють, що зоряний час тих, хто підтримував Януковича і виступав проти Майдану, пройшов. Але ніша залишається і, ясна річ, ці виборці не будуть голосувати за Порошенка або Тимошенко. до цього ж додається і комуністичний електорат, який залишився на самоті, плаче, не знає, кого вибрати, і взагалі знаходиться в прострації», — додав Олексій Голубицький.

У той же час, директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко зазначив, що Вадим Рабинович створює конкуренцію екс-регіональним політичним силам на сході країни, що може становити для нього досить серйозні загрози.

«Потрібно зрозуміти, що Рабинович заліз на територію Бойко, Льовочкіна і Ахметова. Це дуже важкий випадок, люди такого не прощають. Я б на його місці дуже уважно стежив за дорожньо-транспортними правилами і так далі. Він забирає у них активний електорат не в центрі України, що не на сході, не в великих містах, а перш за все в деморалізованій частині населення Східної України. Він говорить краще, яскравіше, соковитіше. Цим все пояснюється», — додав Віктор Небоженко.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Услуги по рекламе, пиару и раскрутки вашего бренда в Интернете от SMOService! Пассивный доход Space Bot? Парамайнинг PRIZM в Телеграм боте
Важное оборудование для кухни. Кухонные машины и комбайны
Обсадные трубы нПВХ, фильтра для скважин
Электрообогрев кровли и водостоков
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх