. Екшн-камера — must have для любителів екстриму | Набат-время знать больше

Екшн-камера — must have для любителів екстриму

promotion

Середа, 08 лютого 2017
09:19

Новини компаній

Екшн-камера — must have для любителів екстриму

 
Коментувати
Роздрукувати

Перші екшн-камери з’явилися на масовому ринку близько 10 років тому. За порівняно невеликий проміжок часу вони придбали шалену популярність: сьогодні ними користуються мільйони спортсменів і шанувальників активного відпочинку з усіх куточків світу. Чим же ці камери такі хороші?

Екшн-камери — це цифрові відеокамери, оптимізовані для ведення зйомки під час руху. Вони мають компактні розміри і невелику вагу, завдяки чому не створюють незручностей в процесі занять екстремальними видами спорту. Найчастіше екшн-камера закріплюється на головному шоломі, однак великий набір кріплень дозволяє фіксувати її і на інших частинах тіла, а також на спортивному обладнанні (скейті, велосипеді, рамі мотоцикла, крилах дельтаплана і т. д.)

Головний плюс більшості action-камер — міцна і захищена від зовнішніх впливів конструкція. Завдяки їй вони легко витримують струси, удари, падіння в бруд і забризкування водою. Окремі моделі екшн-камер мають повністю вологонепроникне виконання і дозволяють вести підводну зйомку. Для виробів з більш низьким рівнем захисту, як правило, випускаються спеціальні водонепроникні бокси для підводної зйомки.

Ще одна перевага екшн-камер перед звичайними полягає в тому, що вони вимагають мінімальної участі оператора в процесі зйомки (як правило, вона обмежується натисненням кнопки старту зйомки або віддачею відповідної голосової команди). При цьому руки користувача завжди залишаються вільними: управління експозицією камера здійснює самостійно.

Більшість екшн-камер оснащуються надширококутним об’єктивом з великою глибиною різкості. Ця особливість дозволяє не застосовувати в них систему автоматичного фокусування, що припускає використання сприйнятливих до струсів елементів. Крім цього, широкий кут огляду позбавляє оператора від необхідності точного кадрування.

Деякі пристрої оснащуються відразу двома камерами, які розташовані з різних сторін корпусу. Вони здатні знімати панорамне відео з охопленням 360°. Варто згадати і про те, що екшн-камери можуть використовуватися для серійної фотозйомки з високою роздільною здатністю. Одним словом, цей крихітний девайс зможе відобразити кращі моменти вашого відпочинку.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх