. Доставка будматеріалів, розвантаження будматеріалів | Набат-время знать больше

Доставка будматеріалів, розвантаження будматеріалів

Доставка будматеріалів, розвантаження будматеріалів

Перед тим як почати будівництво стін кожен забудовник стикається з роботами з доставки та розвантаження будматеріалів. Виникає питання – як правильно організувати доставку та розвантаження блоків або цегли? На перший погляд найпростіша робота має безліч тонкощів, про які ми й спробуємо розповісти.

Звичайно, найкращий варіант у такий ситуації, коли всі роботи з доставки та розвантаження бере на себе фірма, що продала будматеріал, у них і техніка і навчені люди є, а від вас буде потрібно тільки присутність. Але такий варіант не завжди можливий і частіше доводиться організовувати доставку з розвантаженням самому. Перед тим як планувати цей захід ви повинні перевірити якість під’їзних шляхів до вашої будмайданчику: прибрати будівельне сміття (обрізки арматури, дошки з цвяхами) і переглянути весь шлях на можливість проїзду техніки — перевозка грузов из Европы. Адже якщо машина застрягне, не доїхавши – проблема з подальшою доставкою та розвантаженням виникне колосальна. Вибираючи перевізника, слід вибирати транспорт здатний перевезти весь вантаж за мінімальну кількість рейсів. Тому самі попросіть оголосити весь список транспорту, який вам можуть надати.

ланируя розвантаження блоків, радимо не вдаватися до ручному розвантаженні, а вивантажити запакований у поліетилен матеріал за допомогою маніпулятора або автокрана всередину майбутнього будинку. Поставити піддони з блоками слід на відстані не менше 1,5 метра від майбутньої стіни.

разгрузкаКонечно, це буде дорожче, але зате блоки доведеться носити не так далеко, а цілісність упаковки не дасть можливим опадів намочити блоки (мокрий блок дуже важкий). До того ж, наявність колотих блоків практично виключається, чого не уникнути при ручному розвантаженні.
Увага! Вантажно-розвантажувальні роботи із застосуванням вантажопідйомної техніки вимагають обов’язкового дотримання правил техніки безпеки. Забороняється перебування людей у місцях пересування вантажу, під стрілою, у кузові машини у момент підняття і опускання вантажу…. Загалом, треба бути дуже обережним, це збереже життя і здоров’я вам і вашим помічникам.

Разгружаемый цеглу, що використовується для облицювання фасаду вигідно укладати на відстані 1,5 – 2 метри зовні майбутньої стіни. Для всіх цих дій потрібно 2-3 помічника (не рахуючи водія і машиніста крана або маніпулятора). Ну, а якщо ручного розвантаження блоків та цегли все-таки не уникнути, то чисельність помічників повинна бути відповідає кількості доставляється і разгружаемого будматеріалу.

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх