. Допомоги у лікуванні рідкісної хвороби потребує Кирилко | Набат-время знать больше

Допомоги у лікуванні рідкісної хвороби потребує КирилкоШировському Кирилку три роки тому поставили дуже рідкісний діагноз — рецидивуючий папіломатоз гортані (у дитини утворюються папіломи на голосових зв’язках).

Вперше хвороба проявилася, коли Кирилку було три рочки — у нього зник голос. Проте пізніше у хлопчика з’явилася щей задуха, адже папіломи в процесі росту перекривали дихальний просвіт.

«За два роки було зроблено кілька операцій під загальним наркозом, але на жаль вони дають лише тимчасовий результат, через пів року папіломи знову ростуть і все повторюється знову. Нам порадили звернутися до лікарів у Південній Кореї», — розповідає мама.

Після того, як батькам з допомогою небайдужих людей вдалося зібрати потрібну суму на лікування, малюк отримав потрібну і кваліфіковану допомогу.

«Нам зробили три операції під загальним наркозом використовуючи лазер, якого немає в Україні. Так само нам обробили гортань сильним противірусним препаратом, використання якого так само не практикується в нашій країні. Сталося диво — через три місяці ми почули нашого хлопчика … з’явився голосок», — розповідає мама дитини.

Тепер, щоб уникнути рецидиву, Кирилку потрібно ще хоча б двічі потрапити до клініки. Але вартість одного курсу перевищує 10 тисяч доларів. Для батьків хлопчика – це непосильна сума. Тому вони просять допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПрватБанк

5168 7555 1960 7911 

Ольга Шаровська

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх