. Чиновники Харківського облуправління юстиції поставили підлеглих «на лічильник» | Набат-время знать больше

Чиновники Харківського облуправління юстиції поставили підлеглих «на лічильник»

Пʼятниця, 08 липня 2016
11:01

Регіони

Харків

Чиновники Харківського облуправління юстиції поставили підлеглих «на лічильник»

 
Коментувати
Роздрукувати

У Харкові затримали чиновників Головного територіального управління юстиції, які вимагали від своїх підлеглих щомісячну данину в розмірі 1,5 тыс. грн.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Чиновники систематично отримували гроші від своїх підлеглих — начальників міських і районних відділів реєстрації актів цивільного стану — за непроведення перевірок їхньої діяльності та незвільнення з роботи. Здирники встановили місячну таксу в 1,5 тисячі гривень з кожного працівника», — повідомляє СБУ.

Як стало відомо, злочинну схему організували в.о. заступника начальника ГТУЮ в Харківській області Дмитро Волик і його підлегла – начальник відділу держреєстрації актів цивільного стану Лілія Грицай. Загрожуючи звільненнями і перевірками, чиновники заставляли керівників районних РАЦСів щомісяця передавати їм вказану суму. Після отримання чергового хабара Лілія Грицай була затримана в своєму службовому кабінеті співробітниками СБУ і Нацполіції.

Лілія Грицай пропрацювала в системі реєстрації актів цивільного стану близько 30 років, останні 10 років – на керівних посадах. На місцевих форумах неодноразово піднімалася тема корупції в Центральному харківському РАЦСі, яким з 2006 року керувала Лілія Грицай. Дмитро Волик працює в системі органів юстиції 4 роки.

Крім того, як повідомляють наші джерела, в даний момент чиновники намагаються зам’яти справу, використовуючи багаторічні зв’язки в системі юстиції та судах.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх