. Бойовики на Донбасі сходять з розуму й вбивають своїх товаришів | Набат-время знать больше

Бойовики на Донбасі сходять з розуму й вбивають своїх товаришів

Понеділок, 16 січня 2017
10:40

Донбас

Бойовики на Донбасі сходять з розуму й вбивають своїх товаришів

 
Коментувати
Роздрукувати

Російські найманці на окупованому Донбасі сходять з розуму. Кінчають життя самогубствами й вбивають своїх товаришів по зброї.

Про це повідомили волонтери «Інформаційного спротиву».

Так звані Перший та Другий армійські корпуси збройних сил РФ несуть значні небойові втрати. Найманці на фоні постійного стресу та зловживання алкоголем і наркотиками накладають на себе руки й стріляють у товаришів по службі. Також почастішали випадки «розбірок» між «іхтамнєтами» та місцевими бойовиками, які закінчуються пораненнями й смертю учасників.

Волонтери опублікували список із прізвищами 80 російських найманців які загинули не під час бою. Більшість із них була застрелена російськими кадровими офіцерами за непокору, вбита під час розподілу награбованого або загинула від невмілого поводження зі зброєю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДНР нас поховали живцем — бойовик розповів подробиці

Всього ж за даними, якими володіє «Інформаційний спротив», із початку російської агресії на Донбасі загинуло 850 російських найманців і військовиків. Волонтери стверджують, що це лише мала частина з тих, кого вдалося ідентифікувати.

У з’єднаннях і частинах збройних сил РФ, які розташовані на окупованій території, збільшується кількість випадків дезертирства та самогубств.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх