. Бити людину за те, що вона поцілувала логотип свого клубу — це просто беззаконня — Палкін | Набат-время знать больше

Бити людину за те, що вона поцілувала логотип свого клубу — це просто беззаконня — Палкін

Вівторок, 03 травня 2016
22:40

Спорт

Бити людину за те, що вона поцілувала логотип свого клубу — це просто беззаконня — Палкін

 
Коментувати
Роздрукувати


Сергій Палкін

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін вважає, що донецький клуб забезпечив би чемпіонство набагато раніше, якби «Динамо» не могло грати домашні матчі у Києві.

— Те, що сталося на полі не вкладається в голові. Бити людину за те, що він поцілував логотип свого клубу, — це просто беззаконня. У всьому футбольному світі гравці цілують емблеми після забитих м’ячів. У цивілізованому світі! Поведінка ж «Динамо» — безпрецедентний випадок … Добре пам’ятаю, як Ярмоленко зробив те ж саме, що Степаненко, причому на «Донбас Арені». І ніхто з наших гравців його пальцем не зачепив. Про жест Гармаша я взагалі не говорю…

Останній вчинок Ярмоленка — чистої води підлість. А підлість я коментувати не хочу. До речі, це не поодинокий випадок з його боку. Він проявив свою сутність ще в матчі першого кола, коли Тарас з відкритим серцем обмінявся з ним футболками, як це прийнято в футбольному середовищі, а Ярмоленко демонстративно кинув її на газон.

Ну а після того, що сталося у Львові, не залишається сумнівів: у наявності системна підлість з боку цього гравця. Якщо хтось сумнівається в моїх словах, подивіться відео цих епізодів.

— У такому разі як можна назвати те, що зробив Кучер?

— Вчинок Кучера — це реакція на підлість. Так, він відреагував емоційно, різко. Я його не виправдовую, але по-чоловічому розумію. Повторюю: це реакція нормальної людини на підлість, яка відбувається прямо на його очах. Програвати треба вміти. «Динамо» не вміє.

— Якщо говорити про поразки, то «Шахтар» не завоював золото чемпіонату другий рік поспіль. Як ви це поясните?

— Тут все очевидно. Два роки команда грає на виїзді, без свого стадіону і рідних уболівальників. Будь-який футбольний експерт підтвердить, яке значення має фактор своїх трибун, який тиск вони роблять на суперника, як женуть свою команду вперед! Сьогодні «Шахтар» всього цього позбавлений — і найменша невдача може коштувати чемпіонства. Плюс футболісти постійно у дорозі, буквально живуть в літаках. Це дуже важко.

Якщо теоретично уявити, що «Динамо» виявилося в нашій ситуації, не сумніваюся: «Шахтар» став би чемпіоном ще в першому колі! Але найголовніше: як би не було складно, ні наш президент, ні тренерський штаб, ні футболісти, ні співробітники не опускають рук. «Шахтар» буде боротися до кінця!

А що стосується чемпіонства, скажу так: за підсумками трьох матчів цього сезону «Шахтар» переміг «Динамо» з рахунком 8:0! Я перепрошую, але ми сильніше «Динамо» не в два, а в три рази, — сказав Палкін.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх