. Аваков оголосив необхідну для відеофіксації доріг суму | Набат-время знать больше

Аваков оголосив необхідну для відеофіксації доріг суму

Пʼятниця, 23 вересня 2016
10:46

Політика

Аваков оголосив необхідну для відеофіксації доріг суму

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: obozrevatel.com

Україні необхідно 1,5 мільярди доларів для запровадження системи автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає «5 канал«.

Глава відомства наголосив, що ця сума завелика для можливостей української економіки. Тому до впровадження системи необхідно залучити інвесторів.

Для нормальної роботи служби необхідно щонайменше 6 тисяч приладів відеофіксації. Проте за наступні півроку у випробувальному режимі працюватимуть лише кілька сотень камер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт розповів, коли запрацює фотофіксація порушень ПДР

Як відомо, на початку липня Міністерство внутрішніх справи почало автоматичну відеофіксацію порушень правил дорожнього руху в тестовому режимі. Камери фіксують перевищення швидкості, інформацію передають у центр обробки даних Нацполіції й обробляють із використанням баз даних МВС.

Після обробки буде виноситися електронна адміністративна постанова, яку надсилатимуть власнику авто через «Укрпошту». Про порушення водіями машин із іноземною реєстрацією будуть повідомляти Держприкордонслужбі для вручення адміністративної постанови людині, яка ввезла це авто в Україну.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх