. 4-річний Назар Тесленко не може ходити — потрібна допомога на курсове лікування | Набат-время знать больше

4-річний Назар Тесленко не може ходити — потрібна допомога на курсове лікування

Середа, 19 жовтня 2016
18:13

Суспільство

Допомога

4-річний Назар Тесленко не може ходити — потрібна допомога на курсове лікування

 
Коментувати
Роздрукувати

Назару Тесленку 4 роки. У хлопчика дитячий церебральний параліч. Йому допоможе курсове лікування в Міжнародній клініці відновного лікування «Еліта» (м.Львів). Вартість — 7890 грн.

«При народженні, через халатність лікарів, наш син переніс гіпоксію (брак кисню), його поклали в реанімацію, де він перебував цілий місяць. Після виписки Назар сильно відставав у розвитку: не тримав голову, не вимовляв звуків, не стежив очима за іграшками. Наслідки гіпоксії виявилися важкими — через кілька місяців синові поставили діагноз ДЦП. З тих пір ми регулярно проходимо лікування в профільних центрах. Багато чого вдалося досягти. У рік, Назар навчився тримати голову, в чотири роки почав стояти біля опори, а після останнього курсу лікування, став вимовляти склади. Лікарі відзначають хорошу динаміку, рекомендують нам продовжувати лікування. Але оплатити його ми не можемо, так як в родині працює лише чоловік, грошей ледве вистачає на життя, — розповідає Людмила Тесленко, мама хлопчика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рустам Тимошенко народився з вадою шкіри — усі дотики викликають рани

«Назар добре відгукується на лікування. При постійній реабілітації хлопчик робить успіхи — затримує іграшки в руках, вже кілька хвилин може протриматися на ногах. Це дає велику надію, що дитина зможе самостійно рухатися. Потрібно продовжувати лікування «, — розповідає директор клініки відновного лікування «Еліта» Галина Павлівна Лунь (м.Львів):

Реквізити для допомоги Назару:

Всеукраїнська Благодійна організація «Український Фонд Допомоги»

Код ЄДРПОУ: 37241402

Поточний рахунок: 26004052718802

МФО: 300711

Банк: ПАТ «ПриватБанк» Печерська філія, м Київ.

Призначення платежу: Допомога на лікування Назара Тесленко

Також, допомогти можна відправивши СМС-повідомлення зі словом БЛАГО (BLAGO) на короткий номер «5541». Вартість повідомлення 20 гривень з урахуванням податків. Послуга доступна абонентам операторів

«Київстар», Vodafone, Lifecell.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх