. $200 коштують картини 2-річної художниці | Набат-время знать больше

$200 коштують картини 2-річної художниці

Середа, 25 січня 2017
13:43

Люди

Діти

$200 коштують картини 2-річної художниці5

 
Коментувати
Роздрукувати

Фото: надане Тетяною Охрименко

У Дніпрі в Музеї українського живопису показують 28 картин Ніки Стрілецької. За місяць їй виповниться 2 роки. Дівчинка потрапила до Національного реєстру рекордів як наймолодша авторка персональної виставки.

«Всі маленькі діти бавляться іграшками. Ніка ними майже зовсім не грається. Для неї найкраща розвага — фарби і полотно», — розповіла кореспонденту Gazeta.ua мама дівчинки, художниця Тетяна Охрименко.

«Одразу після народження Ніка спостерігала, як я малюю картини. Коли їй виповнилося 9 місяців, підповзла до мене і взяла до рук пензлик. На палітрі змішала фарби і почала малювати. Створила абстрактну картину. На ній переважають сині та фіолетові кольори. Місяцями є яскраво-жовті вкраплення, що нагадують зірки», — додала вона.

Ніка малює щодня. За роботою може сидіти по кілька годин.

«Малювання — улюблена справа доньки. Сама дивуюся, бо займається цим фанатично. Тільки прокидається, спершу йде до своєї шафи. Просить відкрити, дати їй фарби і полотно. Показує це рухами, бо ще не говорить», — поділилася Тетяна.

Вперше картини Ніки Стрілецької показали восени минулого року в столичному музеї ім. Старицького. Виставка відбулася за сприяння президентського фонду «Україна».

«Тоді фонд Леоніда Кучми організовував виставку «Я малюю літаки». У ній брали участь дітки з моєї студії. До робіт підклали і кілька малюнків Ніки. Роботи доньки спричинили фурор. Нам одразу запропонували зробити персональну виставку», — розповіла майстриня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 талановитих дітей, які прославили Україну 2016-го

«Виставка у Дніпрі — друга для доньки. Деякі картини виставили на продаж. Коштують вони від 100 до 200 доларів», — додала вона.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх