. 10 зворушливих фото про Чорнобиль і дитинство: трагедія очима дітей | Набат-время знать больше

10 зворушливих фото про Чорнобиль і дитинство: трагедія очима дітей

Вівторок, 26 квітня 2016
19:09

Elle

Сім’я

10 зворушливих фото про Чорнобиль і дитинство: трагедія очима дітей10

 
Коментувати
Роздрукувати

Сьогодні весь світ згадує трагедію, яка свого часу не обійшла стороною жодного українця: 30 років тому сталася Чорнобильська катастрофа.

Серед постраждалих в першу чергу виявилися сім’ї, які жили поблизу від епіцентру. Однак згадаємо власне дитинство: кожна друга дитина мала чорнобильське посвідчення до 16 років, а педіатри, дивлячись на незліченні проблеми зі здоров’ям у малюків, до сьогоднішнього дня говорять: «Що ж ви хочете — екологія».

Про те, як виглядає зона зараз, знають багато — в Прип’ять можна потрапити на екскурсію, та й нестачі в фотографіях і відео в інтернеті немає. Однак хоча б в цей похмурий «ювілей» все ж варто освіжити в пам’яті події 30-річної давності і задуматися про проблеми, які залишилися після вибуху на ЧАЕС у сьогоднішніх дітей і дорослих.

Ці фото із зони відчуження змушують поглянути на страшні події під особливим ракурсом — з точки зору малюків, які 30 років тому залишали разом з переляканими рідними уражені радіацією міста. Автор фото – Kate Pirozhkova . Дивіться їх у нашій фотогалереї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо області, де найбільше хворіють на рак через Чорнобильську аварію

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх