. Як вибрати хороший ноутбук? | Набат-время знать больше

Як вибрати хороший ноутбук?

У сьогоднішній статті, я хочу написати про те, як вибрати ноутбук.

Чесно кажучи, я не один рік збирався з думками, як правильно написати цю статтю, тому що інформації багато, і викласти її в доступній формі потрібно ще постаратися, адже все-таки, це комп’ютерна техніка, яка має велику кількість параметрів. Тому, якщо що, не згадуйте поганим словом, а пишіть в коментах. До речі, відразу звертаю увагу, що стаття призначена, перш за все, не для тих, людей, які «розбирають» техніку буквально на «резистори і транзистори». Ви можете вибрати хороший ноутбук тут galaxy laptop series.

Звичайно ж, зараз ноутбуком вже нікого не здивуєш, а ось ноутбуком, який завжди стабільно працює, і не підводить свого власника, це вже й не така часта картина. Вважаю друзі, що багато хто з Вас часто зустрічалися з ситуаціями, коли ноутбук гальмує, самовільно вимикається, не вимикається взагалі, сильно нагрівається і т.д. Причин цьому може бути багато: віруси, погана настройка програмного забезпечення, слабкий ноутбук, і багато іншого, але, є ще одна причина, про яку мало хто говорить — невдала конфігурація!

Ви можете запитати, як таке можливо, адже це готова і протестована техніка, яку випускають «гіганти» IT-індустрії? На жаль, світом правлять гроші, і вже повірте, початкової завданням більшості компаній — заробити побільше, і будь-якими способами.

Зокрема, щоб збільшити прибуток на ноутбуках, виробники намагаються вмістити в невеликий корпус деталі, які зможуть працювати, мати в описі високі технічні характеристики, і при цьому по мінімуму коштувати. Адже більшість людей, все-таки звертають увагу не на всі технічні характеристики будь-якої деталі, а тільки на те, що написали маркетологи. Наприклад, часто бачиш рекламу: 2 ядра / 4 гіга всього за 2999 грн, або — комп’ютер для будинку: двоядерний процесор, багато пам’яті і т.д., і всього за 4999. Так і виходить, що, не вдаючись у подробиці, багато купують кота в мішку, і найгірше в цьому всьому те, що деякі з «щасливих» власників навіть і не підозрюють, що їх обдурили, і подібна техніка, але більш грамотно підібрана, може працювати в рази краще. Отже, давайте тепер перейдемо до самої теми, про ноутбуках …

Ноутбук (англ. Notebook — блокнот, блокнотний ПК) — портативний персональний комп’ютер, в корпусі якого об’єднані типові компоненти ПК, необхідні для роботи, включаючи дисплей, клавіатуру і пристрій вказівки (зазвичай сенсорна панель, або тачпад). Крім основних деталей, ноутбук також має акумуляторну батарею, або як кажуть в народі — акумулятор.

Призначення ноутбука таке ж, як і у настільного (стаціонарного) комп’ютера, але його основна перевага — мобільність. Важко уявити собі людину, яка для роботи на комп’ютері возить з собою системний блок, монітор, клавіатуру, миша, і якщо необхідно працювати в місцях без електрики, ще й акумулятор від автомобіля. Хіба що на картинках. — 🙂

Інша справа, коли все що потрібно, вміщено в невелику коробочку, у вигляді великої книги, вагою всього в 2-3 кілограми, яка може ще й без розетки працювати від 2 до 15 годин.

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Шкаф купе — популярный и функциональный предмет мебели
Особенности мужских трусов. Мужские трусы Calvin Klein
Вывод из запоя в Москве и Московской области
Польза для здоровья от гипноза
Преимущества матраца с эффектом памяти
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх