. Шацькі озера, мандрівка на велосипедах | Набат-время знать больше

Шацькі озера, мандрівка на велосипедах

Каскад Шацьких озер у Волинській області налічує понад 30 озер, серед них — найбільше і глибоководне озеро України — Світязь. Це відмінне місце для невеликого відпочинку у вихідний день або виїзду для на тривалий період. Крім відпочинку на природі, на Шацьких озерах рибалять, тут є безліч туристичних баз, а також широкий вибір умов і формату для гарного відпочинку.


Дорога до Шацьких озер

Якщо ви звичайна людина, то вам цілком підійде варіант поїзда до Ковеля, а далі на автобусі, маршрутці або попутці до Шацька. Але, якщо ви як і ми, не шукаєте легких шляхів — беріть велосипед і готуйтеся до веселих пригод. А вони починаються прямо на вокзалі Ковеля, з прибуттям місцевої електрички. Вже на підході до поїзду роїться величезний натовпі з місцевих жителів, зрозуміло, що шанси заштовхати до вагону 10 велосипедів прагнуть до нуля. Далі як в популярному телешоу Форд Буаярд включається таймер — час, який залишився до відправлення поїзда часу. Якщо так-сяк вам вдалося запхати десяток велосипедів у вузький тамбур, використовуючи навички гри в тетріс, то можна сміливо сказати — перше завдання пройдено. Етап другий — 1,5 години їзди в переповненій електричці і ось ми нарешті на місці. Ми приїхали в Любомиль, а звідти до Шацька приблизно 40 км по досить рівній місцевості.

Десь на середині шляху є приємний бонус у вигляді першого озера — Згорянського з найчистішої прохолодною водою. Наступна велика зупинка — Шацьк, там вже знаходиться найбільше озеро Світязь.


Кемпінг на Пісочному

Уздовж берега озера Світязь розташувалися різні турбази, готелі і приватні будинки, де можна зупинитися з комфортом. Біля інших озер більше кемпінгів, туристичних баз у вигляді дерев’яних будиночків з мінімальним комфортом, так само можна знайти в найближчих селах приватні пропозиції по житлу. Ми вирішили відправитися далі, так як Світязь досить популярне озеро, тому ми ще трохи покрутили педалі до озера Пісочного. Тут є місце для кемпінгу і невелика турбаза. Із приємних бонусів: вранці, вдень і ввечері харчуватися можна в місцевій їдальні, так само місцеві жителі розносять готові страви прямо по кемпінгу. На наступний день ми випробували Пісочне: приємне піщане дно, місцями мілководді, вода була прохолодною, але приємною. На жаль, частини нашій групі потрібно було повертатися до Києва вже на другий день. На зворотному шляху ми ще раз заглянули на озеро Згорянское, тільки вже трохи з іншого боку.

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх