. Це ще не кінець історії з НАБУ – політолог | Набат-время знать больше

Це ще не кінець історії з НАБУ – політолог

Набат-время знать больше
7 Декабрь 2017
Без рубрики

Насправді сьогоднішнє, 7 грудня, зняття з розгляду питання про НАБУ нічого не означає. Думаєте, вони припинять спроби проштовхнути ці норми? 

Погано ви їх знаєте. Вони спробують зробити це «хитріше». Напишуть «патріотичний акт», запишуть туди «визнання Путіна упирем і нелюдом», а в прикінцевих положеннях – право Верховної Ради простою більшістю міняти керівництво НАБУ. Так, тією самою більшістю «Відродження регіонів Порошенка». Адже проблема все більше й більше загострюється. 

Читайте також: Законопроект про «вбивство» НАБУ зняли з порядку денного – Найєм

Думаєте, випадково, що невиразний Ситник рапотово почав так інтенсивно працювати. Думаю, почали вимагати результат, і вимагати зовсім не в Україні. 

Всіх дістало організоване водіння за ніс усього світу. Просто дістало. Питання стоїть руба – або припиняйте красти в космічних масштабах, або ми про вас забуваємо. 

Читайте також: Аtlantic Сouncil: так що все ж таки відбувається в Україні?

Чи припинять вони красти? Звісно, ні. Це буде проти їхньої природи. Вони спробують усіх надурити, обвести довкола пальця, навішати локшини. Але це все не пройде. 

Через день, місяць, квартал вони все одно спробують ліквідувати всі загрози, й тоді ізоляція України буде неминучою.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх