. Це більше, ніж одяг: українці відзначають День вишиванки. ФОТО | Набат-время знать больше

Це більше, ніж одяг: українці відзначають День вишиванки. ФОТО

В Україні сьогодні відзначають День вишиванки. Всесвітній день вишиванки відзначається щорічно в третій четвер травня. 

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Українці з радістю підтримують цю традицію, вбираються у святковий національний одяг і діляться власними світлинами у соцмережах.

«ÐÐ°Ñ†Ñ–ональний одяг – це тема ідентифікації себе, своєї нації Ñ– роду. Треба розуміти: коли ми одягаємо на себе вишиванку, то вбираємося не у звичайну сорочку. Ð’ цьому одязі закладені цінності. І навіть певний ментальний код.», – нагадав Роман Безсмертний.

 

«Ð”ень Вишиванки – це один з дуже небагатьох днів у Раді, коли я отримую задоволення від атмосфери під куполом Парламенту. Коли з`являється якась дружня енергетика Ñ– посмішки, Ñ– тепло, – поділилася власними враженнями від свята вишиванки у ВР народна депутатка Альона Шкрум:

 

«Ð¦Ðµ моя прабабця. 1908 року народження. Вишиванка Ñ– корали – це як генетичний код нації. Ð’ бабусі правда – гарніші). Своє, рідне, що варто передавати через покоління… Люблю!)», – написала Вікторія Сюмар.

 

«Ð’ітаю усіх з барвистим, неповторним, самобутнім святом – з Днем вишиванки! Вишиванка – це наше багатство, наш оберіг, що поєднує покоління українців. Нам українцям пощастило з корінням та традиціями! Давайте Ñ—Ñ… берегти та передавати наступним поколінням!», – написав Голова фракції «Ð’О «Ð‘атьківщина» Володимир Бондаренко:

 

«ÐŸÐ¾-перше, це просто красиво», – написала продюсерка Олена Мозгова, опублікувавши власне фото з чоловіком, співаком Володимиром Ткаченком:

 

«Ð’загалі-то Ñ—Ñ… має бути багато: на кожен день, на через день, дорожня, лісова, пляжна Ñ–, звісно ж, святкова», – вважає журналістка Ірина Шевченко:

 

 

«Ð’ітаю всіх з Днем вишиванки!», – вітає українців Ірина Верігіна:

 

«Ð£ÐºÑ€Ð°Ñ—нська вишиванка сьогодні стала міжнародним трендом. Зокрема, завдяки маршам вишиванок, які відбувають в багатьох столицях світу. Отож вишиванка сьогодні – це трендовий символ. Якщо ти у вишиванці – значить ти провідна людина. Носіть українське! Любіть українське! Говоріть українською! Нехай це свято об’єднає людей у всьому світі!», – написав музикант Олег Скрипка:

 

«Ð¡ÑŒÐ¾Ð³Ð¾Ð´Ð½Ñ– ця пісня буде лунати звідусіль», – Катерина Бужинська нагадала про пісню увласному виконанні — «Ð£ÐºÑ€Ð°Ñ—на - Вишиванка»Â ÑÐ».П.Маги,муз.О.Харітонова:

 

«ÐÐ°Ð¹Ð´Ð¾Ñ€Ð¾Ð¶Ñ‡Ð° прабабусина вишиванка! Родинний скарб. Одягаю лише на найбільші свята! Дух найдорожчих прабабусі Юлі та бабусі Слави, тепло Ñ—Ñ… рук у вишиванці», – прокоментувала власну світлину народна детутатка Ганна Гопко:

 

«Ð’ишиванка, це код нації. З святом нас українці! Українці всіх країв – гоп до купи!!!», – написав Володимир Голоднюк, батько загиблого Героя Небесної сотні Устима Голоднюка:

 

«Ð’ишиванка — це більше ніж одяг. Це історія, оберіг Ñ– символ нашого роду», – ведучі «Ð¡Ð½Ñ–данку» на телеканалі «1+1» теж вбралися у святкове вбрання:

  

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Источник

Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх