. Соцмережі обурилися через знайдений у полі одяг воїнів Іловайського котла. ФОТО | Набат-время знать больше

Соцмережі обурилися через знайдений у полі одяг воїнів Іловайського котла. ФОТО

Аж серце розболілося, і це не для красного слівця.

Під містом Дніпро 15.05.2018, в селищі Таромське волонтери «Ð•Ð²Ð°ÐºÑƒÐ°Ñ†Ñ–я 200» на одному з фермерських господарств виявили 36 мішків з речами загиблих Воїнів Національно-Визвольної Війни, більшість з яких загинуло при виході з Іловайського котла!

Читайте також: ГПУ передали особисті дані бойовиків ЛНР причетних до обстрілів мирного населення

Ці мішки привезли туди ще у 2014-му році тамтешні міліціянти (тоді ще міліція була) аби «Ð¿Ñ€Ð¾ÑÑƒÑˆÐ¸Ñ‚и» Ñ– так Ñ– покинули… А там форми, берці, ремені, нагороди, бірки з іменами…

 

Буду чесним з вами як на сповіді: пишу, Ñ– ледь стримую сльози. Я, людина яка за ці чотири роки бачила багато, як Ñ– кожен хто пройшов Революцію Гідності та бував на фронті хоча б як волонтер… Це ж яке невимовне скотство!

Необхідно провести розслідування, виявити винних і перед тим як покарати з усією суворістю закону – просто порозбивати обличчя. За ставлення до родин Героїв, Воїнів, синів України, що віддали за неї свої життя.

Читайте також: Мир і примирення – недарма однокорінні слова. І це – найскладніше у досягненні наше сьогоднішнє завдання

Вибачте, але реально хочеться плакати…

Апдейт: Ось той, хто несе безпосередню відповідальність.

Апдейт-2: А ось продовження історії від безпосереднього учасника подій. Величезна шана та повага депутату Міськради Кривого Рогу Миколі Колеснику, який найбільше з усіх зробив для загальнонаціонального розголосу цієї страшної ситуації!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх