. Синоптик розповіла, якої погоди чекати на вихідних | Набат-время знать больше

Синоптик розповіла, якої погоди чекати на вихідних

Погода буде в Україні — така собі. Як кінець листопада. Вночі холодно, найближчої ночі -3-8, на сході до -10 градусів. На заході близько нуля.

Вдень у суботу +1+6 градусів. На заході буде найтепліше, +5+11 градусів. На сході — найхолодніше -1-4 градуси.
З позитиву — у суботу без опадів, хіба що тумани. Обережно і на дорогах, і дихайте через раз. 

Бо у таких туманах зависають шкідливі викиди, збільшується загазованість. Ну, й любов нашого населення до спалювання всього підряд у дворах та на узбіччях доріг непереможна, на жаль, поки що. Тому часом і одежа, і легені, і повітря просто перенасичені цими димами.

Читайте також: Снігопаду з хуртовинами завтра не буде – синоптик

Неділя. До нашого Заходу підійде атмосферний фронт. Він зумовить дощ та мокрий сніг у західних областях. Надвечір опади дійдуть до півночі, до Вінницької та Одеської областей. Схід України, південна частина, більшість центру перебуватимуть максимум у туманах.

Температура повітря у неділю: вночі трохи потепліє, лише на сході залишиться мороз, Вдень 26 листопада в Україні 0+6 градусів, на сході 0-3 морозу, на півдні Одещини та в Криму +5+9 градусів.

Кияни. Також нам у суботу-неділю тумани з диханням через раз, бо ці листопадові загазовані тумани поетичні переважно на фото. Тому, може, краще, диван, прибирання в хаті, музей чи кіно замість прогулянок?)

Читайте також: Синоптик попередила про ожеледицю на дорогах

Найближча ніч до -2, -3 градусів, вдень у суботу +1+4 градуси. У неділю ввечері є можливість опадів, але й трохи потепліє у столиці — у ніч на неділю до +2, вдень до +4+5 градусів.

Словом, застуди, віруси, алергії на холод та дим, грипи, чхання, кашляння та крутіння ніг-рук – якраз сприятливий час для цих несприятливих явищ нашого організму.

Будемо крутити, може й не культурні, але дієві дулі цим листопадовим мінусам лікуванням, профілактикою та яскравими кольорами на теплих шапках.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх