. Російськомовні громадяни України приреченні на забуття – думка | Набат-время знать больше

Російськомовні громадяни України приреченні на забуття – думка

Давно хотів написати про долю російськомовних українців статтю, але руки не доходили, а тут Скрипка зі свої #какяпровеллетогетто форсує тему, тож скоротив ідею до поста в фб. А ідея проста — російськомовні громадяни України приреченні на забуття. Кожне нове покоління українців все краще володіє українською, а нових масових «підвозів» населення з Сибіру не передбачається. 

Читайте також: У чому полягає головна чеснота Скрипки

Перед російськомовним громадянином три шляхи — прийняти концепцію «Руського міра», прийняти її антипод «Українську Україну» чи створити якийсь власний концепт. Третій варіант може і здається симпатичним, але він не реальний. По-перше, за 25 років російськомовна інтелігенція проявила свою імпотенцію та не змогла запропонувати такої альтернативи. Все що вони можуть — критикувати найбільш антиросійські ідеї, проте це реактивна, а не лідерська позиція. Вони як собаки, які гавкають на автомобіль, що мчить вперед. По-друге, така альтернативна концепція має давати відповідь на просте запитання — як співіснувати з україномовними громадянами. А дати її дуже непросто.

Читайте також: «Люди, які живуть в Україні і не можуть вивчити українську мову — недалекі», — Тверской

Тому по факту російськомовні або латентно підтримують «Руській мір», або притримуються принципу «Ми говоримо російською, але вже наші діти — українською», який так само веде російськомовних до забуття.

Тож любі мої російськомовні друзі, не обманюйте себе. Вам доведеться або асимілюватись в «Українській Україні», або боротись за «Руський мір».

Особисто для себе я вибір зробив.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх