. Ремонт підлогового покриття у вашому домі. Підбір ламінату і його укладання | Набат-время знать больше

Ремонт підлогового покриття у вашому домі. Підбір ламінату і його укладання

Настелити підлогу з ламінату самостійно не становить труднощів навіть того, хто займається цим вперше. На упаковці, практично будь-якого ламінату, є вкладиш з покроковою інструкцією по його монтажу, а будь-який поважаючий себе виробник містить сайт, де інформація продубльована і доповнена відео інструкцією. Але є моменти, про які виробник не пише, а знати їх необхідно, що б не зробити прикрих помилок.

Обираємо ламінат по виробнику

Найперше що необхідно зробити це, зрозуміло, вибрати якісний ламінат. Найпростіша рекомендація — тільки відомі, що зарекомендували себе бренди: Tarkett, Egger, Pergo, Kronotex, Kronospan, Classen, Witex, Alloc, Kronostar. Не ризикуйте з маловідомими, тільки що з’явилися, а так само з «вітчизняними виробниками». Насправді, це не що інше як компанії не мають своїх виробничих потужностей, а замовляють виготовлення ламінату в Китаї. Фактично реєструється тільки торгова назва, привабливе звучним ім’ям і женеться продукція «оптимізована» вітчизняним менеджментом. Про якість та довговічність подібного ламінату можна забути.

Як приклад: з іншої області товарів, але сенс абсолютно такий же — міжнародна група компаній Brigadir (США, Швейцарія) заснована в 1999 році і випускала відмінну, високоякісну продукцію і створена в 2005 році марка PRORAB — виробництво Китай, але створений групою вітчизняних товаришів, для ринку Росії. Як вони самі позиціонують свою продукцію — «аматорський інструмент, який завоював серця багатьох покупців».

Підбираємо тип замкового з’єднання

З практичної точки зору, все що потрібно знати про замки використовуваних для з’єднання ламінату, це наявність двох основних видів — LOCK і CLICK. Замкове з’єднання LOCK — під час монтажу вимагає підбиття кожної ламелі (молоток + спеціальний пластиковий брусок), а монтаж останньої ламелі кожного ряду — металева S-подібна пластина + молоток. Весь останній ряд встановлюється так само з використанням пластини. Вартість набору в який входить необхідні для монтажу пристосування складає, приблизно 500 — 800 рублів, але після закінчення укладання ламінату він ставати набором непотрібних речей. І викинути шкода, і знайти застосування в домашньому господарстві проблематично.

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Почему надо купить алкоголь в тетрапаках. Преимущество алкоголя в тетрапаках
Особенности тракторов Донг Фенг
В чем же преимущества фильмов?
Купоны KFC
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх