. Популізм – це смертельно небезпечно | Набат-время знать больше

Популізм – це смертельно небезпечно

Популізм – це смертельно небезпечно. 

Популізм – це пастка розвитку. 

Популізм – українське майбутнє?

Чергова перемога на президентських виборах у Венесуелі популіста Ніколаса Мадуро свідчить, що цій країні ще довго не вдасться вирватися з економічного піке.

Читайте також: Почему на выборах в Венесуэле получил победу бесталанный и непопулярный Мадуро

Потенційно найбагатша країна Латинської Америки (тут знаходяться найбільші в світі розвідані поклади нафти) за час правління популістів Чавеса та Мадуро вигнала іноземних інвесторів, зубожіла, втратила 50% свого ВВП і … наполегливо продовжує рухатися тією ж траєкторією далі.

Місцева номенклатура навчилася втюхувати венесуельським люмпенам про ворогів навколо країни, світову змову проти їхнього народу, клятий МВФ, підступних пендосів тощо.

Венесуела – одна з п‘яти країн світу, де взагалі заборонений обіг землі с/г призначення. У цьому випадку священної венесуельської. Тут відібрали у іноземних капіталістів і націоналізували (поділили між собою) найбільші нафтовидобувні компанії.

З екранів телевізорів влада постійно захищає бідних і голодних (яких стає все більше), а в цей час національна валюта девальвує в сто разів на рік. Тут будують суспільство рівних можливостей, але в магазинах зник туалетний папір.

Читайте також: Среди наших министров полно говорителей и совсем нет пахарей

До чого це я? Останні соціологічні опитування віддають перемогу на президентських та парламентських виборах наступного року в Україні саме популістам. Нашим МаДУРАМ.

Побудуємо Венесуелу в Україні!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх