. Огляд блогосфери від UAINFO. 16 травня 2018 | Набат-время знать больше

Огляд блогосфери від UAINFO. 16 травня 2018

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 16 травня

Як «Ð†Ð½Ñ‚ер» цифрами жонглює: скільки глядачів насправді дивилися скандальний концерт 9 травня

Перегляд концерту до 9 травня – найнижчий за останні п'ять років. Тут важливо дивитися на рейтинг (rat), а не частку (shr). Тому що рейтинг – це абсолютна величина, від усіх людей, а частка – це ті, в кого був увімкнений телевізор. Саме тому рекламодавці орієнтуються на рейтинг (адже їм важливе охоплення) , а телеканали на частку. Бо частка показує як розділилися частки каналів меж собою. Оскільки питання не припиняються, то завдячуючи Орестові Білоскурському – чарівникові цифр та аналітики, маємо таке: всього рельних глядачів, які дивилися лише концерт у час, коли він ішов, – тобто це кількість можливих змістовних глядачів – складає 1 344 692.

Олег Сенцов оголосив голодування

Український політв'язень Олег Сенцов оголосив голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Адвокат Дмитро Дінзе попередив підзахисного про всі можливі наслідки, зокрема, незворотні для здоров'я. Однак Сенцов заявив, що готовий померти, якщо вимоги не будуть виконані. «Ð¯, Сенцов Олег, громадянин України, незаконно засуджений російським судом Ñ– знаходиться в колонії м Лабитнангі, оголосив безстрокове голодування з 14 травня 2018 Ñ€ Єдиною умовою Ñ—Ñ— припинення Ñ” звільнення всіх українських політв'язнів знаходяться на території РФ. Разом та до кінця! Слава Україні!»Â â€“ написав Сенцов у заяві.

Аргентинський урок для України на тлі зміцнення долара

Чому важливий приклад Аргентини? По-перше, тому, що в нашої країни є ряд проблем, схожих із колишніми й нинішніми труднощами Аргентини – період моди серед інвесторів на Україну (2002-2007 роки) було змарновано повною мірою, економіка країни деіндустріалізована й необхідних зусиль для запобігання деградації промисловості не робиться, інфляція висока, великий зовнішній борг. По-друге, тому, що звернення Аргентини до МВФ є сигналом. Незважаючи на неоднозначне ставлення до деяких вимог Фонду, Україна в нинішній ситуації, при невеликих міжнародних резервах і майбутніх масштабних виплатах за держборгом, не може відмовитися від співпраці з МВФ.

Найбільша сонячна електростанція, Приз Європи, унікальні 3D-принтери й інші добрі українські новини

А в мене для вас хороші новини. Бо втомлює постійно читати про те, що все не так Ñ– все безперспективно. У місті Токмаку Запорізької області запустили в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні сонячної електростанції Тоkmak Solar Energy. Будівництво сонячної електростанції планується завершити в грудні 2018 року. Після цього вона зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, зокрема й курорти на узбережжі Азовського моря. У Чернівцях почали тестувати нові тролейбуси «Ð”ніпро Т203» на автономному ходу, які курсують у мікрорайони, де поки відсутня система тролейбусних електроліній.

Кілька поточних новин щодо процесу визнання автокефалії та навколо нього

Нарешті офіційна делегація Синоду Вселенського Патріархату з трьох митрополитів розпочала візити в Помісні Церкви з інформуванням про українську справу. Першим відбувся візит в Афіни. Слід підкреслити, що візити мають на меті інформувати про справу, а не отримувати дозвіл на Ñ—Ñ— вирішення. Водночас Архієпископ Афінський Ієроним отримав лист від Московського патріарха Кирила, де Кирил знову повторює тезу про можливість «Ð²ÐµÐ»Ð¸ÐºÐ¾Ð³Ð¾ розколу»Â Ð²Ð½Ð°ÑÐ»Ñ–док визнання Константинополем української автокефалії. Грецькі інформовані джерела відзначають, що цей лист мав передати головний дипломат МП м. Іларіон Алфєєв, але візит так Ñ– не зміг відбутися.

Брендинґ України: чотири відповіді на актуальні питання

Бренд – це не логотип. Це система цінностей, уявлень, асоціацій, яку вмикають у свідомості певні атрибути бренду: назва, логотип, гасло, кольори тощо. Головною частиною бренду Ñ” саме цінності, уявлення й асоціації, а всі атрибути – другорядні. Таким чином, основна робота у сфері брендинґу полягає у створенні уявлень та асоціацій. Моя особиста позиція полягає в тому, що український брендинґ мусить «Ð¿Ñ€Ð¸Ð²Ð°Ñ‚изувати»Â Ð»Ñ–теру U (так само як «Ð¿Ð»ÑŽÑ»Â Ð¿Ñ€Ð¸Ð²Ð°Ñ‚изований Швейцарією). Ми маємо за декілька років зробити все можливе, щоб ця літера асоціювалася з нашою країною – конкурентів у нас нема. Досвід туристичного бренду показав: це сильний графічний образ, від використання якого не можна відмовлятися.

У День вишиванки кияни зможуть проїхатися в метро безкоштовно

Якщо 17 травня ви одягнете вишиванку, працівники метрополітену оплатять вам проїзд безконтактною банківською карткою. Святкова акція триватиме з 8 до 11 години ранку на станціях метро «ÐœÐ°Ð¹Ð´Ð°Ð½ Незалежності», «Ð¥Ñ€ÐµÑ‰Ð°Ñ‚ик», «Ð—олоті ворота», «Ð›Ð¸Ð±Ñ–дська», «Ð£Ð½Ñ–верситет» та «ÐÑ€ÑÐµÐ½Ð°Ð»ÑŒÐ½Ð°». Крім того, до Всесвітнього дня вишиванки на синій лінії метро буде запущено тематичний поїзд. У вагонах розмістять постери з написами «Ð—відки твоя?» та з орнаментами вишиванок різних регіонів України. За селфі в поїзді з гештеґом #деньвишиванки організатори підготували подарунки. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх