. Ніцой: Офшорні рахунки ніхто не чіпає. Візи до США не скасовує. Продовжуємо жити по-новому. Ура таваріщі! | Набат-время знать больше

Ніцой: Офшорні рахунки ніхто не чіпає. Візи до США не скасовує. Продовжуємо жити по-новому. Ура таваріщі!

Набат-время знать больше
24 Май 2018
Без рубрики

Предыдущая статья:

Порядок денний, яким живе світ, стає зрозумілим із трансляції засідання комітету Сенату США, який заслуховував державного секретаря Помпео.

У запитаннях та зауваженнях дюжини сенаторів до нового очільника Держдепу були наступні: ядерне роззброєння Північної Кореї та скасування самміту, невизнання сфальшованих президентських виборів у Венесуелі, ядерна угода з Іраном та візи громадянам цієї країни, хижацька економічна політика Китаю, отруєння американських громадян на Кубі та в КНР, причетність Росії до виборів у США, Тайвань, Афганістан і Сирія, визволення пастора Бренсона із турецької в’язниці та закупівля Туреччиною російських ракет С-400, вірус Ебола в Африці та фінансування охорони здоров’я американців. 

Читайте також: Коммерческая, но пустая встреча двух президентов

Розумію, що сенатори США не читають український фейсбук і не знають, що головне у світі це чемпіонат світу з футболу (сокеру) в Росії, інспекція доріг та урочисті відкриття комунальних об’єктів. Але ж про війну України з РФ та про Північний і Південний потоки газогонів з РФ вони ж мусили б знати.

Чи це не їхня проблема? Чи вона не така значуща? Чи може українська влада не доносить до США всю гостроту і глобальний характер подій навколо України? Сфоткалися з Трампом та й все добре.

Читайте також: Кому вірити: Порошенкові чи BBC?

Офшорні рахунки ніхто не чіпає. Візи до США не скасовує. Продовжуємо жити по-новому. Ура таваріщі!

Це ж стосується і лідерів опозиційних сил, які регулярно мотаються у Вашингтон на оглядини. Про що ви там говорите? Про «вибери мене»? Про «чіво ізволітє»?

Не забувайте, будь ласка і про українську державу згадати, а не лише про своє місце в її владних кабінетах.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх