. Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи» | Набат-время знать больше

Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи»

Набат-время знать больше
12 Ноябрь 2017
Без рубрики

Предыдущая статья:

Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи». Ніхто і ніде дитину до школи не готує у нашому постсовковому розумінні цього слова!
Звісно, бувають ситуації, коли деякі навчальні заклади не можуть прийняти всіх охочих. Із такими проблемами стикаються школи в різних країнах світу. Але вирішують вони її по-іншому — або проводять жеребкування, або зараховують дітей у порядку надходження заяви. Наприклад, система жеребкування діє у Німеччині. І все залежить не від статків батьків, а від фарту.

Читайте також: Вся правда про советские школы

Наша ж система відбору в перший клас за співбесідами перетворюється в анекдот, її потрібно заборонити.
Я сам був свідком випадку, коли майбутнього школяра попросили назвати свійських тварин. І дитина починає називати: собака, котик, білочка… Як білочка? Білочка не може бути свійською твариною — обурились тітки з комісії. Ваша дитина не готова до школи!
А виявляється, у цій сім'ї своя історія з білочкою, яка у них живе вдома.

Читайте також: Три основные причины переутомления у детей

Чи ще один випадок. У престижній гімназії кажуть батькам: ваша дитина не пройшла у логопеда. Тобто штучно створюється ситуація, коли батьки мусять шукати підхід до логопеда, щоб його «пройти». Але ж логопед для того й працює в школі, щоб допомагати дитині, якщо в неї є якісь проблеми, а не виносити вирок.

Источник

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх