. Що таке хоррор-квести? | Набат-время знать больше

Що таке хоррор-квести?

Запрошую всіх разом зі мною поринути в світ хорроров і нарешті, зрозуміти, звідки ж вони взялися і чому набирають все нових і нових шанувальників серед людей різних вікових груп і професій. Детальніше дивіться на сайті https://dark-quest.vn.ua/

Давайте розберемося з самим поняттям «хоррор-квести». У перекладі на російську мову англійське слово «horror» означає «жах». А під жахом розуміють те почуття неконтрольованого страху, коли ціпеніє тіло і думки шаленим ураганом несуться в голові.

Відчувати це почуття людству доводилося з самого створення світу. Мабуть, воно не раз рятувало наших предків від поїдання дикими тваринами і, навіть можливо, від вимирання. Але чим далі еволюція йшла вперед, тим менше ставало страху. Людство розвивалося і совершенствовало все, чого могла торкнутися його рука і все, на що вистачало його думки.

Ми створювали собі світ, де б змогли існувати з невідомим в абсолютно безпечних умовах. Стіни і дах захищають нас від більшості проблем, пов’язаних з силами природи, медичні препарати не дають померти від звичайної застуди. Навіть супермаркети роблять свою благородну справу, даючи нам можливість абсолютно спокійно і безпечно добути їжу. Звичайно, залишаються абсолютно непередбачувані небезпеки, які здатні викликати жах. І від самих людей часом не знаєш чого очікувати. Але все ж ми зробили світ безпечнішим.

Убезпечити ми себе змогли, але звичка відчувати страх зробила нас адреналінозавісімимі. Тепер потрібно вирішити, що ж робити з підшкірним бажанням випробувати страх і влити в кров ударну частку адреналіну?

З’явилися різні страшні фільми, ігри. Комп’ютерні хоррор-ігри змітають з полиць магазинів і до цього дня, а викачуються з інтернет-ресурсів і того частіше.

Хоррор-квести зародилися разом з ідеєю створення самих квестів. Якщо можна бігати і розгадувати на бігу загадки, так чому ж не розбавити цю обстановку різної монстрятіну і лякає інтер’єром? Ідея викликала фурор!

Любителі страшних комп’ютерних ігор, фільмів жахів та містики знайшли спосіб повністю задовольнити свою потребу в холодить кров відчуттях! Хоррор-квести стали любимо проведенням часу, а слідом підтягувалися і нові бажаючі випробувати себе в цій грі.

Чого вартий тільки один інтерес перевірити себе, подивитися, як ти будеш реагувати в умовах наростаючого жаху. А заодно можна подивитися на своїх друзів і разом пройти цей шлях від початку і до кінця. Такі ігри, такі відчуття дарують дружбу набагато більше спогадів і емоційної прихильності, ніж будь-яке інше проведення часу. Хоррор-квести розкривають найпотаємніші куточки людської душі, змушуючи вас при цьому ще й думати.

Обстановка на грі дійсно страшна! Прогрес зачіпає, навіть цю сферу. Потужні комп’ютерні технології, приголомшливі костюми, продумані сценарії, спецефекти (під час гри спокійно може піти штучний дощ, задути вітер або початися потоп).

Ви в прямому сенсі цього слова стаєте головним героєм дуже страшного фільму! Але при цьому все залишаться цілі і здорові. Протягом всієї гри за вами будуть спостерігати не страшні монстри, а зовсім звичайні добрі люди, здатні в будь-який момент прийти на допомогу. Але до цього справа не дійде. Квест-кімнати обладнані спеціально саме так, що б ви не змогли якимось чином зашкодити самому собі навіть випадково, а всі актори проходять спеціальну професійну підготовку і вкрай уважно стежать за вашим фізичним і психологічним станом.

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Жалюзі або віконниці? Як правильно вибрати
Какие трубы выбрать для монтажа?
Стратегия продвижения — как ее создать, чтобы она работала
Поиск людей
Сколько стоят услуги риэлтора?
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх