. Сирійська авантюра Кремля | Набат-время знать больше

Сирійська авантюра Кремля

Сирійська авантюра Кремля

Сегодня, в 12:17
Богдан Яременко

Сирійська авантюра Кремля виглядає достатньо таки загрозливою для інтересів України.

На мою думку, країни ЄС і США допустили в регіоні Північної Африки і Близького Сходу низку помилок, які спричинили нинішню хвилю міграції.

Нездатність на початку сирійської кризи обрати правильну манеру поведінки і принципову позицію щодо основного джерала конфлікту — авторитарного президента Ассада, призвела до появи довгострокового конфлікту, громадянської війни. Це ще більше ускладнило ситуацію з біженцями.

Українці добре розуміють, що ознчає жити в умовах нестабільності. Тепер уявіть, коли влада у вашому місті і селі змінюється по кілька разів на рік, при чому силами, які одна від однієї жорстокіші. Коли усе це супроводжується обстрілами, руйнуваннями, масовим терором тощо. Ніхто не витримає.

Росіяни від початку були праві в одному — в громадянській війні в Сирії немає білих і пухнастих. Будучи причетним до переговорів щодо визволення українських заручників в Сирії, я добре знаю, що по суті, сформована за підтримки Заходу Сирійська національна рада — такі самі екстремісти, як їхні побратими і вороги в Сирії. Росія з-поміж усих несвятих обрала для підтримки чистого диявола, але формально законного президента. Завдяки підтримці Росії і Ірану Б.Ассад утримався і утримується при владі, передаючи європейцям і туркам «вітання» у вигляді сот тисяч чи навіть мільйонів біженців.

Росію багато і справедливо критикують за ріст ксенофобії і різних форм нетерпимості на расовому, релігійному та національному грунті. Але факт у тому, що Росія вже давно прийняла значні потоки біженців і мігрантів. Тепер, підливши масла в вогонь, росіяни зловтішаються — а ну, європейці, покажіть, що ви робитимете з потоком мігрантів, як ви прореагуєте.

І треба визнати, що реагують європейці і на рівні урядів, і на рівні суспільства не дуже добре. Проблема мігрантів не лише стоврює напругу і підтримає і без того значно перебільшену єдність серед держав ЄС, що ускладнює взаємодію між ними і в інших питаннях. Проблема біженців та мігрантів реально здатна «підіграти» крайнім правим, а частково і крайнім лівим партіям на виборах. А що це за партії ми вже бачимо на прикладі від Франції до Греції та Угорщини.

Тому ЄС (за підтримки США) мають зосередитися не лише на соціальних наслідках прийому біженців. Необхідно уважно подивитися на регіони, які їх найбільше постачають, і прийняти правильні рішення щодо пріоритетів роботи з ними.

Щодо Сирії, для мене абсолютно очевидно, що збільшення військової присутності Росії не так ослаблюватиме терористів ІДІЛ, як посилюватиме уряд Б.Ассада. Хоча утримати чи то пак повернути контроль над усією державою він вже ніколи не зможе, але створення кількох квазідержав на місці Сирії зі збереженням ядра під керівництвом Ассада нічого хорошого не принесе.

Цілями ЄС, НАТО і США мають стати не лише ІДІЛ, але і «уряд» Б.Ассада. Без повалення обох центрів впливу, мені здається, перпективи нормалізації в Сирії виглядатимуть вже зовсім туманно.

І як перший практичний крок у реалізації такого плану має стати унеможливлення розгортання військової присутності РФ в Сирії.

Як? Способів багато. Один з найдієвіших — озброїти українців. І голова російської змії буде змушена повернутися у своє кубло.

Інакше, Росія лише посилюватиме свої міжнародні позиції.

Так, це більше нагадуватиме глобальне протистояння. Воно таким і є. І вигравати Заходу потрібно теж глобально. Перемога в одному місці не означатиме перемогу скрізь.

Источник: Facebook

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Роль реальных квестов в тимбилдинге
Как выбрать коробку для торта
Как выбрать флипчарты
Клей для ремонта. Как выбрать?
Разновидность выключателей
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх