. Постачання США зброї Україні: перспективи і наслідки «Іван Мединський». Пресс-конференция | Набат-время знать больше

Постачання США зброї Україні: перспективи і наслідки «Іван Мединський». Пресс-конференция

Постачання США зброї Україні: перспективи і наслідки «Іван Мединський». Пресс-конференция

21.01.2016 г. в 11:00

Інститут світової політики 21 січня презентує аналітичну записку «Летальне оборонне озброєння США для України: перспективи, механізми, наслідки».

Про ключові результати дослідження розповість автор — аналітик ІСП Іван Мединський.

У 2016 році Україна увійшла до десятки найбільших реципієнтів допомоги США. В той час як Конгрес окремим пунктом бюджету зарезервував летальне оборонне озброєння для України, позиція Білого Дому поки що залишається незмінною – зосередитись на тренуванні українських військових та нелетальній допомозі.

Експерт ІСП проаналізував фактори, що можуть змінити ставлення Адміністрації Президента Обами щодо надання летального озброєння Україні, а також як це рішення вплине на динаміку конфлікту на Донбасі.

Захід відбудеться 21 січня з 11.00 до 12.00 у прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» за адресою: вул. Шовковична 8/20.

З питань акредитації просимо звертатися до Дарії Мінасенко за телефоном +38 (093) 311 94 26 або на електронну пошту dasha.minasenko@gmail.com.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх