. От за це я ненавиджу Януковича ще більше | Набат-время знать больше

От за це я ненавиджу Януковича ще більше

От за це я ненавиджу Януковича ще більше

Сегодня, в 11:07
Валерій Пекар

Мені дуже не хочеться хвалити уряд, парламент і президента. Ну нема за що хвалити, треба критикувати і критикувати безперестанку. Дуже мало зроблено порівняно з тим, що треба, і я сам таких критичних статей написав із десяток.

Але, від зворотнього, коли я чую, що нічого не змінилося, що всепропало і зрада, так і хочеться розпочати довгий-довгий перелік про прозорі закупівлі, про відкриття реєстрів, про дерегуляцію, про бюджети громад, про армію, про внутрішні зміни в міністерствах, про вакцінацію, про поліцію, про субсидії, про ринок газу, про очистку банківського сектору, про скасування сотень обмежень в різних галузях, про порти, про корпоратизацію Укрзалізниці, про автономізацію університетів, про макроекономічну стабілізацію…

А потім в якийсь момент розумієш, що те все марно, що співрозмовник слів таких не знає. І для нього існує єдиний аргумент: долар був по 8, а став 23.

От за це я ненавиджу Януковича ще більше: штучно тримаючи курс при високій інфляції, він заклав ту бомбу, яка зруйнувала мозок всіх, хто погано вчився в школі.

Источник: Facebook

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх