. Реєстрація ломбарду в Україні – вигідні пропозиції на сайті lombardparus.com | Набат-время знать больше

Реєстрація ломбарду в Україні – вигідні пропозиції на сайті lombardparus.com

Більшість з тих, хто збирається розпочинати нову бізнесову справу, стикаються з необхідністю розкрутки нового товарного знаку чи назви компанії. Це необхідно для того, щоби привернути увагу нових чи потенційних клієнтів, які б могли впізнавати нову торгову марку та віддавати їй перевагу орієнтуючись на її назву. Але така справа потребує від підприємця додаткових фінансових витрат, а також затрат часу та інших. Але чи можливо перестрибнути цей крок розкрутки, та образу почати працювати повноцінно? Так, це цілком реально, особливо якщо скористатися пропозицією від компанії Парус Ломбард. Це доволі успішна компанія, яка вже зарекомендувала себе в якості надійного і досвідченого партнера для багатьох клієнтів та партнерів.

Пропозиція компанії полягає в придбанні франшизи на відкриття ломбарду під торговою маркою Парус Ломбард. Але чи ломбардний бізнес є справді чимось прибутковим і надійним? Так, і це перевірено часом. Вже більше як п’ять століть В Європі відомі ці фінансові заклади, котрі винайшли кмітливі фінансисти із італійської провінції Ломбардія. С плином часу ломбарди не втратили своєї актуальності, і про це свідчить той факт, що вони сьогодні поширились по всьому світі. І це цілком зрозуміло, оскільки це дуже зручно, коли виникає необхідність припозичити невелику суму грошей на невеликий термін, скористатися послугами ломбарду. Тут, на відміну від банків, не вимагають великої кількості документів. Все що потрібно – це мати при собі паспорт та певну цінну річ, яку можна було би залишити в якості застави.

Але яким чином можна перескочити етап розкрутки нового бренду, особливо коли ви збираєтеся відкривати ломбард? Для цього як раз і потрібна франшиза ломбард від компанії Парус, офіційний сайт якої можна знайти за адресом www.lombardparus.com. Придбавши таку франшизу, ви отримаєте можливість використовувати вже розкручену торгову марку, а також і інші бонуси від компанії Парус Ломбард:

  • безкоштовні консультації стосовно усіх питань, які пов’язані з функціонуванням ломбарду;
  • навчання персоналу вашого відділення необхідним навичкам по роботі з клієнтами;
  • надання безкоштовного програмного забезпечення для ефективного функціонування відділення ломбарду;
  • надання оснащення для оцінки дорогоцінних металів.

Якщо ви справді зацікавилися пропозицією від компанії Парус, а саме хочете відкрити ломбард у своєму місті, тоді не гайте часу, а звертайтеся на сайт компанії Парус Ломбард!

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх